Послуги

Замовлення вистави

У нас Ви можете замовити виставу, як для дітей, так і для дорослих. Ми із задоволенням приїдемо до Вас і познайомимо зі світом театру. Працюємо на будь-якому майданчику, будь це великий зал чи маленьке приміщення. Працюємо по всій Україні та виїжджаємо навіть закордон. Враховуємо Ваші побажання та пропозиції.
Дитяча вистава може стати частиною Вашого свята, адже наші вистави веселі та інтерактивні, а наприкінці зможемо пограти і потанцювати з нашими юними глядачами.
Дорослі тематичні вистави не залишать байдужими навіть самих вибагливих критиків.

Замовити аніматора, Діда Мороза, Снігуроньку на свято

У нас ви можете замовити Діда Мороза, Снігуроньку, різних аніматорів у костюмах: Ведмедика, Зайчика, Півня, Лисички, Кота Леопольда та багато інших . Артисти театру із задоволенням і на високому професійному рівні проводять різні заходи: Дні Народження, корпоративи, ювілеї, новорічні свята. Ці зустрічі друзі нашого театру згадують з вдячністю.

Замовити День Народження

Ура! День Народження! Це найкращий у світі День – гасло дня! Ми готові приїхати до Вас, або запросити на свій майданчик і влаштувати свято для вашої дитини. Будь-який казковий персонаж, або наша казка стануть родзинкою дня. Ігри, танці, пісні-все, що потрібно для гарного свята і настрою. Давайте разом відсвяткуємо Ваш день!

Замовити корпоратив, свято

У Вас корпоратив або наближається народне гуляння – значить ми їдемо до Вас! Ярмарок, народні танці, пісні, талановиті ведучі, подарунки та багато іншого. Хочете більшого – телефонуйте і ми втілимо Вашу ідею в реальність!

Оренда костюма

Ми зможемо дати на прокат будь-який костюм. Заходьте в галерею та обирайте, що Вам до душі. Доступні ціни та різні варіанти оренди, телефонуйте!